KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 8192086
nr 819 2086
Etsningar
2 st. THeologia & Philosophia, motivets mått: 40x36, fuktskador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 april 2013
kl 18:29:17
350 kr
600 kr
800 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr